Edycja VIII

HEMATOLOGIA z BLISKA – praktyczne zagadnienia dotyczące diagnostyki i leczenia nie-nowotworowych chorób hematologicznych, VIII edycja

wrzesień 2022 – Częstochowa

Ideą przewodnią kolejnej edycji będzie, jak zawsze, przekazanie jak największej ilości praktycznych wskazówek dotyczących diagnostyki różnicowej chorób z manifestacją kliniczną pod postacią zaburzeń hematologicznych.

Jak w poprzednich edycjach, korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów w naszym kraju, postaramy się przybliżyć zagadnienia cytopenii we krwi obwodowej, limfadenopatii i splenomegalii- nie zawsze wynikających z pierwotnych chorób układu krwiotwórczego czy chłonnego. Konferencja będzie miała charakter warsztatowy.

Bliższe informacje i rejestracja na stronie konferencji www.hematologiazbliska.pl